Jako každý rok, tak i letos jsme se zúčastnili tradiční sportovní akce na konci školního roku. Navštívili jsme naše kamarády z Hrabišína a společně si na hasičském hřišti zasportovali.
Jako každý rok, tak i letos jsme se zúčastnili tradiční sportovní akce na konci školního roku. Navštívili jsme naše kamarády z Hrabišína a společně si na hasičském hřišti zasportovali.