Letošní školní výlet jsme věnovali našemu hlavnímu městu. V Praze jsme navštívili všechny významné pamětihodnosti, kochali se její krásou a také vyzkoušeli jízdu metrem. Pro některé děti byla návštěva Prahy jejich první a tak nebyla nouze o krásné první dojmy. Celý program se nám náramně vydařil bez komplikací a výlet jsme si všichni moc užili!

















