Školní výlet Praha

Letošní školní výlet jsme věnovali našemu hlavnímu městu. V Praze jsme navštívili všechny významné pamětihodnosti, kochali se její krásou a také vyzkoušeli jízdu metrem. Pro některé děti byla návštěva Prahy jejich první a tak nebyla nouze o krásné první dojmy. Celý program se nám náramně vydařil bez komplikací a výlet jsme si všichni moc užili! 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *