Prosincové aktivity ZŠ Brníčko

Jak už to bývá, prosinec je hektický nejen v našich domácnostech, ale i v dění ZŠ Brníčko. Tento měsíc je každý rok nabitý aktivitami, programy a vystupováním dětí. Advent jsme přivítali jako již tradičně zpíváním při příležitosti rozsvěcení vánočního stromku. První prosincový týden se u nás ve škole ukázal Mikuláš s jeho doprovodem. Některé děti se dočkaly pochvaly, jiné napomenutí, ale sladká nadílka udělala radost všem. Hned následující den jsme se vypravili do Olomouce, kde si děti vlastnoručně vyrobily svíčky a vonné soli do koupele, které můžou být krásným vánočním dárkem. Další akcí v řadě byla mikulášská diskotéka v ZŠ Hrabišín, kam také jezdíme pravidelně. Děti si zde vždy zatancují, zasoutěží a dají něco dobrého na zub. Mezi tím vším jsme neustále pilně nacvičovali na poslední vystoupení v tomto roce, a to zpívání v našem malebném kostele. Toto vystoupení završuje bohatý prosincový program a všechny nás naladí na blížící se Vánoce. 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *